Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ordon napisał:
Jeszce nie w Norymberdze. Na razie mają się dobrze, a masoni z POzydowszczyzinimichnikowej czuwają nad nie pokornymi.
Tak właśnie wygląda typowy przedstawiciel zaściankowego i zakompleksionego PIS-u. Stoicie w przytłaczającej większości w pierwszym rzędzie w kościele a ziejecie jadem i nienawiścią. To charakteryzuje PIS: brak merytorycznej dyskusji, obrzucanie obelgami wszystkich, którzy nie zgadzają się z jej "wielkim" wodzem Panam K. Wasze poglądy i wypowiedzi świadczą o świetnej robocie PIS-owskich spin doktorów. Cała kampania Pisu opiera się na nienawiści do PO i szukaniu wszelkiej maści spisków. Według tej retoryki klimat w Polsce ( tzn. totalnie nieprzewidywalny, brak charakterystycznej wiosny i jesieni) to też wina Platformy, zabraknie benzyny w samochodzie wina PO itd, itp.Jeśli piszecie o Norymberdze wypadałoby poznać szczegóły dotyczące odbywających się tam procesów. Wydaje mi się że elementarny brak wiedzy wśród przytłaczającej większości elektoratu Pisu jest aż nadto widoczny. Jestem przekonany iż 3/4 pisowskich krzykaczy nie wie kim byli czy są masoni ( uwielbiam słowo żydomason cha cha - na marginesie proszę o dokładne wytłumaczenie mi znaczenia tego słowa przez używających go Panów z Pisu:):). Zgadzam się iż Wasilewski był marnym Prezydentem , ale jak nazwać przy nim Pruszkowskiego??? Nieudacznik to brzmi zbyt delikatnie. Indoktrynacja Pisowska na Lubelszczyźnie jest przerażająca. Całe szczęście iż jesteśmy już oprócz podkarpackiego ostatnim bastionem PIS-u, a bastiony maja to do siebie ,że kiedyś padają. Im szybciej zrozumiemy iż populistyczne hasła PIS-u to bajka nie poparta żadnymi faktami tym lepiej. W innych regionach Polski to zrozumieli i nie "łykają" sztucznych podziałów dokonanych przez Wodza na Polskę solidarną i liberalną, nie wierzą w bzdury o krwi na rękach itp. Dlatego to będący kiedyś za nami Rzeszów wyprzedza nas już o jakieś 15 lat , Jagiellonia Białystok walczy o mistrzostwo Polski. My w Lublinie cieszymy się że w końcu zaczynją nam budować lotnisko, raczymy się widowiskami sportowymi na poziomie 3 Ligi i dalej myslimy ze jest rok 1990 a w Lublinie głosując na PIS walczymy o demokrację i wolność. P.S. Zagłosuję na Krzysztofa Żuka ekonomistę( teoretyka i praktyka) a nie na nauczyciela L. Sprawkę. Przepraszam za wszelkie błędy gramatyczne, ortografy. Pisałem szybko:) Muszę też zmartwić pisowskich pieniaczy, nie wdaję się w polemikę. Pozdrawiam wszystkich ludzi, którym zależy na silnym ekonomicznie, wielkim Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze nowe władzy wypie**ą z Lublina tych ukraińskich wieśniaków z Chełma, z panem który po za nazwiskiem (G***UK), wyglądem i charakterem nic wspólnego nie nie ma z siepaczami z UPA; do wywalenia natychmiastowego nadaja sie takze trzydzwiowa szafa - niedoszła prezydent Chełma co przegrała stosunkiem 15 do 65 - Andrzej M. udochowiony obrotowiec (kariera polityczna ZChN, LPR, PiS, Polska Plus, PO) - Marek S. bierny mierny wierny; największe pośmiewisko na Lubomelskiej - Edmund B. - dyro od PROW - Iwona N. - dyrektor Chełmskiego Funduszu Społecznego - Piotr F. (ten co prawda nie z Chełma ale równi głupi jak on, specjalista od wsiowego lansu udajacy Bonda z szalejacą 40-stka zwana MiSS sejmu - cała zameldowana w chełmie kadra Departamentu Chełmskiego Funduszu Społecznego - przy wydawaniu wypowiedzeń nie wolno zapomniec o pracujacym w Urzedzie Marszałkowskim sobowtórze Józefa Stalina plus kilkaset oficerów zorganizowanej grupy przestępczej kryp. Platforma Obywatelska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholerne miasto PISOWCÓW !!!! O matko myślałam że jednak nie a tu prosze sami pisowcyyyy bbbbeeeeeeeee na was wstyd sie przyznac w polsce że sie jest z lublina a najgorsze to to ze jak by spytac tych pisowców to zaden sie nie przyznaje ze głosował na pis fzryzeusze !!!! banda konfidentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Wstydze się że mieszkam w takim mieście i w takim województwie gdzie większość ludzi ma wodę zamiast mózgu !! Kończe te pieprzone studia i spadam na zachód, napewno nie zostane na tym zadupiu!!
O i masz racje !!!! matko też mnie to miasto przeraża trzeba stad wiac jak najdalej i sie nie przyznawac że się jest z lublina !!!!!! zero perspektyw zero -tu nigdy nie będzie nic dobrego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norymberga dla PO napisał:
mam nadzieje ze nowe władzy wypie**ą z Lublina tych ukraińskich wieśniaków z Chełma, z panem który po za nazwiskiem (G***UK), wyglądem i charakterem nic wspólnego nie nie ma z siepaczami z UPA; do wywalenia natychmiastowego nadaja sie takze trzydzwiowa szafa - niedoszła prezydent Chełma co przegrała stosunkiem 15 do 65 - Andrzej M. udochowiony obrotowiec (kariera polityczna ZChN, LPR, PiS, Polska Plus, PO) - Marek S. bierny mierny wierny; największe pośmiewisko na Lubomelskiej - Edmund B. - dyro od PROW - Iwona N. - dyrektor Chełmskiego Funduszu Społecznego - Piotr F. (ten co prawda nie z Chełma ale równi głupi jak on, specjalista od wsiowego lansu udajacy Bonda z szalejacą 40-stka zwana MiSS sejmu - cała zameldowana w chełmie kadra Departamentu Chełmskiego Funduszu Społecznego - przy wydawaniu wypowiedzeń nie wolno zapomniec o pracujacym w Urzedzie Marszałkowskim sobowtórze Józefa Stalina plus kilkaset oficerów zorganizowanej grupy przestępczej kryp. Platforma Obywatelska
odp Zagłosuję na Krzysztofa Żuka ekonomistę( teoretyka i praktyka) Ja też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super żenada!!!!!!!! To pokłosie rządów tego nieudacznika Wasilewskiego które rzuciło cień na całe PO. Głupawka nie notowana w kraju na lewicy i oto oszołomy z Pisu wypłynęły jak gówno na powierzchnię. I smród na cały kraj. Wstyd w rozmiarze XXXXXXXXL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z taki haniebny wybór trzeba podziękować klerowi który jeszcz na niedzielnych mszach (kiedy panowała cisza wyborcza) agitował za Pis-uarami - przykład: proboszcz E.Sz. na oś.Nałkowskich cyt: PIS jako ostatni bastion ....... i jak to rząd niszczy rodziny . To chyba jasna wskazówka kto jest ten dobry. No to teraz zamiast miejsc pracy dla tępych i niezaradnych wyzanwców Jarosława pan Sprawka stworzy kolejne miejsca kultu i wiary. Brawo Lublin!!!!!!!!!!!!! Widocznie ludzie w pozostałych województwach (oprócz podkarpackiego)są głupsi głosując na PO . Widać to po ich zamożności (podkarpacie i lubelszczyzna najbiedniejsze w Unii eu.) Nawet podlasie które zawsze było bastionem Pis-u już nie chce iść tą drogą. Znowu 4 lata do tyłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin zachował resztki samodzielnego myślenia. Aż miło przyznać się teraz, że jest się z Lublina. Lubelski Lipiec dał sygnał do zmian w skali całego kraju w 1980 r., więc niech żywi nie tracą nadziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J23 napisał:
Z taki haniebny wybór trzeba podziękować klerowi który jeszcz na niedzielnych mszach (kiedy panowała cisza wyborcza) agitował za Pis-uarami - przykład: proboszcz E.Sz. na oś.Nałkowskich cyt: PIS jako ostatni bastion ....... i jak to rząd niszczy rodziny . To chyba jasna wskazówka kto jest ten dobry. No to teraz zamiast miejsc pracy dla tępych i niezaradnych wyzanwców Jarosława pan Sprawka stworzy kolejne miejsca kultu i wiary. Brawo Lublin!!!!!!!!!!!!! Widocznie ludzie w pozostałych województwach (oprócz podkarpackiego)są głupsi głosując na PO . Widać to po ich zamożności (podkarpacie i lubelszczyzna najbiedniejsze w Unii eu.) Nawet podlasie które zawsze było bastionem Pis-u już nie chce iść tą drogą. Znowu 4 lata do tyłu.
Podziękuj raczej Sralikotowi i Wasiłkowi-leniowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom napisał:
Podziękuj raczej Sralikotowi i Wasiłkowi-leniowi
Ciekawe, czy jakiś lokalny biznesmen wpadnie na pomysł, żeby partiom prawicowym wypożyczyć pewnego posła z Lublina. Nawet kampanii nie trzeba by robić. Taki pokaz demagogicznej agresji nastawionej na desperacką autoreklamę musiał bezwzględnie być choć w połowie tajemnicą sukcesu PiS w Lublinie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu robi ten fauszywy ŁAWNICZAK! wstyd dla PO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom napisał:
Podziękuj raczej Sralikotowi i Wasiłkowi-leniowi
Oraz niezmordowanemu w sprowadzaniu z Ukrainy oraz Indii inwestorów do Lublina - KRZYSIOWI ŁĄTCE!!! (oklaski) PS Krzysiu - a kto ci będzie opłacał komóreczkę teraz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom napisał:
Podziękuj raczej Sralikotowi i Wasiłkowi-leniowi
Czy ktoś z tych osób kandydował? Chyba nie ! A co do rządów Wasilewskiego - z takim Radnymi jacy byli w poprzedniej kadencji to wcale się nie dziwię że tak niewiele wyszło.Nie było tu woli rozwoju miasta tylko była wola utrudniania , aby rządzącemu udowodnić że nic nie potrafi. Kolejną sprawą była jest potrzeba ciągłości rządów szczególnie w Lublinie który miał tak wielkie zapóźnienia z poprzednich lat. Jestem przekonany że cztery lata to za mało dla każdej formacji aby naprawić to co w Lubline jest do naprawy. Jestem takż przekonany że kolejne cztery lata pod rządami tej formacji były by przełomowe patrząc na to ile inwestycji i ile projektów jest w przygotowaniu lub bliskiej realizacji. Dodam tylko jedno Pisowi przy takim nastawieniu nikt nie poda reki więc żegnajcie i tak marne inwestycje w naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J23 napisał:
Czy ktoś z tych osób kandydował? Chyba nie !A co do rządów Wasilewskiego - z takim Radnymi jacy byli w poprzedniej kadencji to wcale się nie dziwię że tak niewiele wyszło.Nie było tu woli rozwoju miasta tylko była wola utrudniania , aby rządzącemu udowodnić że nic nie potrafi.Kolejną sprawą była jest potrzeba ciągłości rządów szczególnie w Lublinie który miał tak wielkie zapóźnienia z poprzednich lat.Jestem przekonany że cztery lata to za mało dla każdej formacji aby naprawić to co w Lubline jest do naprawy.Jestem takż przekonany że kolejne cztery lata pod rządami tej formacji były by przełomowe patrząc na to ile inwestycji i ile projektów jest w przygotowaniu lub bliskiej realizacji.Dodam tylko jedno Pisowi przy takim nastawieniu nikt nie poda reki więc żegnajcie i tak marne inwestycje w naszym mieście.
Oto wolność i demokracja. Albo wygrywają "nasi", albo "oblężenie". Brawo Lublin, za odważne głosowanie, mimo takich "życzliwych i nacechowanym troską o dobro wspólne" argumentów" "przewodniej siły eurokołchozu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janko napisał:
Oto wolność i demokracja. Albo wygrywają "nasi", albo "oblężenie". Brawo Lublin, za odważne głosowanie, mimo takich "życzliwych i nacechowanym troską o dobro wspólne" argumentów" "przewodniej siły eurokołchozu".
Czy ty człowieku coś bierzesz ? Jeśli tak to odłóż to bo ci szkodzi tak jak twojemu Jareczkowi. Wyspowiadaj się lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J23 napisał:
Czy ty człowieku coś bierzesz ? Jeśli tak to odłóż to bo ci szkodzi tak jak twojemu Jareczkowi. Wyspowiadaj się lepiej.
Głupich grzechów ne chcę słuchać. Rozgrzeszam tylko z ciężkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J23 napisał:
Czy ty człowieku coś bierzesz ? Jeśli tak to odłóż to bo ci szkodzi tak jak twojemu Jareczkowi.Wyspowiadaj się lepiej.
Wzorcowy przykład "łączenia, a nie dzielenia", "tolerancji" i innych frazesów. Nie krępujcie się, takie wypowiedzi jak Wasze przydadzą przed drugą turą. Odwagi. Pozdrawiam Szanownych Adwersarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proboszcz napisał:
Głupich grzechów ne chcę słuchać. Rozgrzeszam tylko z ciężkich.
A ja głupi myślałem że dopalacze już wycofano !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proboszcz napisał:
Głupich grzechów ne chcę słuchać. Rozgrzeszam tylko z ciężkich.
A ja głupi myślałem że dopalacze już wycofano !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahaha... mieli wygrac mlodzi, ambitni i wolni od ukladow a wygrala taka sama bo prawie ta sama szumowina co ostatnio (zwlaszcza na Kalinie). Zniechecajace. To ostatnie wybory, w ktorych oddalam swoj glos i bede mamawiala innych do przyjecia takiej postawy. Wybrali gowno, ktore gowno tez dla miasta zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...